Poznajmy się!

Moja praca, to moja pasja. W kosmetologii odnalazłam siebie - mam to szczęście, iż realizuję się zawodowo dając innym chwile odprężenia i dbając o ich zdrowy i młody wygląd.

Co mnie wyróżnia?

Markowe kosmetyki

Współpracuję z eksluzywną marką w świecie profesjonalnych kosmetyków - firmą Babor.

Nowoczesny sprzęt

W moim gabinecie znajdziesz tylko najnowsze i certyfikowane urządzenia.

Kocham swoją pracę

Kocham to co robię, dzięki czemu masz pewność, że dbam o najmniejsze szczegóły i zawsze zależy mi na Twoim zadowoleniu.

O mnie

Jestem licencjonowanym kosmetologiem z ponad 11 letnim doświadczeniem. Studia
ukończyłam w 2012 roku na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach-
kierunek kosmetologia. Na tym jednak moja edukacja się nie skończyła, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach.


W swojej pracy specjalizuję się w zabiegach kosmetologii pielęgnacyjnej, estetycznej, jak również w podologii. Często łączę kilka rożnych techniki, by uzyskać kompleksowe działanie i lepszy rezultat terapeutyczny. Jestem zwolenniczką stosowania różnorodnych technik masażu m.in. Kobido – niechirurgiczny lifting twarzy, ponieważ pozwala to zachować zdrowy i młody wygląd.


Osoby, które mnie znają od początku wiedzą, że szczęśliwie się realizuję, daje mi to dużo radości i satysfakcji. Z perspektywy czasu wiem, że była to najlepsza decyzja- zostać kosmetologiem. Lata doświadczenia pozwoliły mi starannie wyselekcjonować ofertę zabiegów tak, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Ważne jest dla mnie zadowolenie osób korzystających z moich usług, a także ich
bezpieczeństwo, dlatego w swojej pracy wybieram najlepsze, sprawdzone kosmetyki oraz certyfikowane urządzenia.


Współpracuję z firmą Babor, biorę udział w licznych kongresach oraz szkoleniach, dzięki temu mogę stale się rozwijać i wprowadzać nowości do oferty zabiegów.


Podologia specjalistyczna, pielęgnacja stóp, to dziedzina, w której również się specjalizuję. Zajmuje się leczeniem i profilaktyką zmian chorobowych, powstających w obrębie stóp i paznokci. Każdą terapię dostosowuję indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Lubię widzieć efekty swojej pracy, a ciężki przypadek stanowi dla mnie wyzwanie, któremu chcę sprostać i pomóc potrzebującemu. Zabiegi wykonuję stosując najnowsze metody z dziedziny podologii, używając tylko specjalistycznego sprzętu i narzędzi podologicznych.


Tak przedstawiają się moje działania. Mam nadzieję, że zachęciłam do odwiedzenia mojego gabinetu i skorzystania z usług, które oferuję.

– Marta Polnik, kosmetolog

Jakość to mój standard.

Lata doświadczenia, wyższe wykształcenie, dziesiątki szkoleń i tysiące zrealizowanych wizyt sprawiły, iż doskonale wiem w jaki sposób pracować, aby dbać o wygląd moich klientek.

 

Umiejętności kosmetologa muszą iść w parze z materiałami na których pracuje. Od lat współpracuję z topową marką kosmetyczną – firmą Babor.

 

W moim gabinecie znajdziesz również jedynie certyfikowane urządzenia kosmetologiczne wiodących europejskich i światowych marek – to gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa.