Kosmetologia​

Polega na mechanicznym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka za pomocą kryształów diamentu. Zabieg wygładza skórę, odświeża, rozświetla i oczyszcza. Poprawia koloryt i ma też działanie przeciwstarzeniowe. Zabieg polecany dla wszystkich rodzajów skóry i w każdym wieku.

Jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą aplikacji tlenu. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych, które poprawiają elastyczność skóry i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku.

Jest jednym z zabiegów prowadzącym do zmniejszenia ilości wolnych rodników. Wykonywany wodą z dużą zawartością cząstek wodoru. Rodniki są to cząstki mające w swoim składzie atomy tlenu niesparowane z elektronem. Są to tzw. reaktywne formy tlenu.

Głównym celem oczyszczania wodorowego jest dostarczenie skórze wody z cząsteczkami wodoru, który zlikwiduje wolne rodniki. Cząsteczki wodoru łącząc się z wolnym rodnikiem przekształcają się w wodę i tlen. Woda z cząsteczkami wodoru (alkaliczna) powstaje w generatorach wody wodorowej(jonizatorach) w procesie elektrolizy z użyciem prądu elektrycznego.

To efektywne i efektowne rozprowadzanie kosmetyku na skórze przy pomocy specjalnej dyszy ze zbiorniczkiem na kosmetyk. Zabieg wykonuje się wykorzystując ciśnienie ok. 1 bar, gdyż wyższe spowodowałoby odbicie się cząsteczki kosmetyku od skóry, zamiast pozostawić go na jej powierzchni. Jest to zabieg przyjemny dla klienta, dotleniający i rozświetlający skórę.

Dotlenienie skóry przy jednoczesnym w miarę delikatnym jej masowaniu. Stosuje się tu ciśnienie 1-4 bar. Wykonywany jest przy pomocy specjalnej dyszy w kształcie talerzyka z otworem w środku. Masaż tlenowy zastępuje masaż manualny, jednocześnie dotleniając skórę. Zalecamy go również przy bardzo wrażliwych skórach.

PRZEŁOMOWA PIELĘGNACJA SKÓRY 3 W 1: Złuszczanie - Wchłanianie – Dotlenianie

Urządzenie Geneo to przełomowa technologia, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

 • złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry
 • wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę
 • dotlenienie skóry od wewnątrz

Geneo wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie, Geneo złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

TRIPOLLAR głowica RF podczas zabiegu pobudza odnowę skóry poprzez stymulowanie produkcji jej włókien kolagenowych i elastynowych.

ULTRASOUND fala ultradźwiękowa wpływa na poprawę krążenia krwi w skórze. Przyśpiesza transport i wchłanianie składników odżywczych.

W zależności od potrzeb zabieg występuje w 5 opcjach:

1. BALANCE
Wskazanie: skóra tłusta
Działanie: Oczyszcza pory, zapewnia równowagę dla skóry tłustej, poprawia strukturę skóry, wygładza, nadaje skórze blask.

2. ILLUMINATE
Wskazanie: rozjaśnienie skóry
Działanie: Poprawa i wyrównanie kolorytu skóry, rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych, wygładzenie struktury skóry, rewitalizacja dająca wyjątkowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia

3. REVIVE
Wskazanie: oznaki starzenia
Działanie: Rewitalizacja matowej skóry, redukcja zmarszczek, udoskonalenie struktury skóry, wygładzenie i odmłodzenie

4 . NEO REVIVE ECO
Wskazanie: odmładzanie skóry
Działanie: redukcja zmarszczek, poprawa gęstości i odżywienie skóry

5. NEO BRIGHT ECO
Wskazanie: rozjaśnienie i odżywienie skóry
Działanie: wyrównanie kolorytu, redukcja przebarwień, naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry

Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza "Starożytną drogę do Piękna" . To rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej znanym jako ”anma” (w dosłownym tłumaczeniu naciskanie i pocieranie). Importowany do Japonii około XIV wieku naszej ery. Kobido poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy w Japonii, jeśli nie na świecie. Można powiedzieć, że masaż ten  ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych.  Celem tego japońskiego masażu twarzy  jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry i pracy na punktach akupresury, tak  by osiągnąć równowagę wewnątrz skóry twarzy, mięśniach twarzy i częściach ciała powiązanych z głową takich jak: szyja, dekolt, barki i plecy.

Masaż Kobido ma za zadanie:

 • Zniwelować napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne
 • Zapobiec bądź zmniejszyć efekty starzenia się naszej skóry
 • Odzyskać młodą twarz  poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni
 • Stymulować metabolizm komórkowy, co przyczyni się do szybszej regeneracji skóry
 • Oczyścić skórę usuwając toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry dzięki czemu dodamy jej naturalnego blasku
 • Zniwelować nadmierne napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy
 • Stymulować produkcję składników skóry – kolagen i elastynę

Efekty zdrowotne:

 • Walczy z stresem
 • Zapewnia pełny relaks i odprężenie
 • Zmniejsza efekty bruksizmu
 • Łagodzi bóle głowy
 • Unika sztywności twarzy
 • Zmniejsza problemy z układem pokarmowym
 • Poprawia wzrok

Masaż możemy włączyć do oferty zabiegów pielęgnacyjnych na twarz.

Marka PEEL MISSION® to wiodący producent peelingów chemicznych o wysokiej skuteczności w terapiach odmładzających, redukujących blizny, przebarwienia, objawy trądziku pospolitego i różowatego. Wszystkie preparaty produkowane są zgodnie z najwyższymi normami jakości co potwierdzone jest certyfikatem ISO 22716 i GMP. Głębokość i moc terapii jest indywidualnie dobierana do potrzeb skóry, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne i skuteczne.

POLLUTION PROTECT
PIELĘGNACJA CERY KAŻDEGO TYPU, SZCZEGÓLNIE ZMĘCZONEJ, NARAŻONEJ NA CODZIENNE ODDZIAŁYWANIE SZKODLIWYCH CZYNNIKÓW

STRESS CONTROL
PIELĘGNACJA CERY WYMAGAJĄCEJ ODPRĘŻENIA, PODRAŻNIONEJ, NADWYRĘŻONEJ DZIAŁANIEM STRESU.

CALMING SENSITIVE
PIELĘGNACJA CERY WRAŻLIWEJ, ALERGICZNEJ ORAZ NACZYNIOWEJ

MOISTURIZING
KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA SKÓRY SUCHEJ